Designs - MUM Studio
x x

Designs

Salon
Exemplary design

Toruń

2021

Po zakupie mieszkania lub domu chcemy, aby nasze cztery kąty były odzwierciedleniem marzeń o przytulnych, komfortowych wnętrzach. Podobnie kiedy mówimy lokalach, które planujemy gustownie zaaranżować pod prywatny wynajem. Indywidualne projekty wnętrz na zamówienie klienta są to nasza specjalność i pasja.

MUM studio - projektowanie wnętrz mieszkań Warszawa, zanim przystąpimy do ich przygotowania, swoją pracę planujemy i opieramy na dokładnym, merytorycznym wywiadzie z klientem. Chcemy poznać jego oczekiwania, potrzeby oraz dowiedzieć się, na jakich rozwiązaniach praktycznych najbardziej mu zależy. Ponadto ustalamy, który styl aranżacyjny najbardziej wpisuje się gust zleceniodawcy.

Kiedy realizujemy indywidualne projekt wnętrz mieszkania na zamówienie klienta, w ramach oferty indywidualnych projektów aranżacyjnych mieszkań i domów realizowanych na zamówienia klientów przygotujemy kilka układów funkcjonalnych do wyboru, do których wprowadzamy ewentualne zmiany.

Zależy nam na tym, aby zaproponowane pomysły satysfakcjonowały klienta i były zgodne z naszą najlepszą wiedzą i fachowym spojrzeniem.

Osobnym etapem jest ustalenie kwestii estetyki, materiałów wykończeniowych i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na całość inwestycji. Na podstawie finalnej koncepcji wykonujemy szczegółowe rysunki, gdzie zamieszczamy m.in. rozkład instalacji, układ podłóg oraz okładzin ściennych czy ustawienie mebli. Przedstawiamy również listę zakupową.

Oprócz tego, że opracowujemy projekty wnętrz mieszkań i domów według indywidualnego zamówienia klienta, oferujemy także nadzór autorski. Obejmuje on pomoc przy znalezieniu ekipy wykonawczej, ale także czuwanie nad tym, aby realizowane przez nią usługi były zgodne z wizją.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowe propozycji projektów i skorzystania z oferty współpracy z Mum Studio.