Phenomenal interiors - MUM Studio
x x
Salon

Phenomenal interiors

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque pharetra libero in magna egestas mollis. Suspendisse gravida pellentesque massa, eget eleifend nunc ultricies eget. Sed in diam metus. Etiam tempus odio rutrum velit bibendum, quis facilisis augue ultricies.

Więcej
Salon

MUM Studio Warszawa - Architektura i projektowanie wnętrz

Nie od dziś wiadomo, że przestrzenie zagospodarowane w przemyślany sposób, zgodnie ze swoim przeznaczeniem i trybem życia danej osoby dają spokój, dobrą energię i harmonię. Porządkują myśli i pozytywnie nastrajają każdego dnia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że jest to podstawa sprawnego funkcjonowania na co dzień zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze studio wykona dla Ciebie projekty aranżacji wnętrz, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby i dostroją się do Twojego stylu życia.

Architekt i dekorator wnętrz z Warszawy

Nasze studio znajduje się w stolicy, ale przygotujemy projekty wnętrz dla Klientów z całego województwa mazowieckiego, a także z dalszych zakątków Polski. Nasi architekci to wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ich misją jest tworzenie unkcjonalnych aranżacji mieszkań, domów prywatnych, gabinetów stomatologicznych, przedszkoli czy butików. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli obiektów użyteczności publicznej.

Przykładowe projekty