Utility projects - MUM Studio
x x

Utility projects

Nasze portfolio to również projekty wnętrz budynków publicznych – m.in. gabinetów czy przedszkoli zwracających uwagę przemyślanym designem i funkcjonalnością. Wkładamy wiele wysiłku i wykorzystujemy kreatywność całego zespołu MUM studio, aby pomieszczenia użyteczności publicznej zachwycały estetyką, a zarazem spełniały swoją praktyczną funkcję.

Dzielimy się pomysłami na ciekawe, estetyczne, a zarazem użyteczne lokale w budynkach, w których działają m.in. administracja publiczna, wymiar sprawiedliwości, instytucje kultury, oświaty, gastronomia czy przestrzenie biurowe. Aranżacja wnętrz powinna być dostosowana do ich charakteru oraz przeznaczenia. Mają one służyć obsłudze ludzi, w tym osobom niepełnosprawnym i powinny być odpowiednio zaadoptowane.

Jako doświadczeni projektanci, tworząc projekty gabinetu kosmetycznego, lekarskiego, przedszkola lub innej placówki, przede wszystkim zwracamy uwagę na funkcjonalność miejsca. Projekty wnętrz w budynkach publicznych to ogromna i ważna część naszej działalności. W naszych koncepcjach aranżacyjnych skupiamy się m.in. na kolorach i świetle, które mają duże znaczenie w tworzeniu przyjaznej przestrzeni dla odbiorców w różnym wieku. Zarówno odpowiedni nasrtrój, przestronność, jak i komfortowe wyposażenie będą przekładać się na dobre samopoczucie osób korzystających z lokali oraz usług. Z kolei przemyślane ustawienie mebli i sprzętów biurowych pomoże w stworzeniu we wnętrzach wygodnych warunków do pracy i obsługi klientów. Uwzględniamy więc różnorodne potrzeby i oczekiwania zleceniodawców, a przede wszystkim za każdym razem indywidualnie podchodzimy do realizacji zamówienia.

Jesteśmy otwarci na tworzenie wycen i wizualizacji pełnego przekroju funkcjonalnych wnętrz użyteczności publicznej: projekty gabinetów, przedszkoli, przestrzeni usługowych w budynkach publicznych.