projekt gabinetu - MUM Studio
x x

Zjawiskowe wnętrza

Architektura wnętrz to nasza pasja. Projektujemy

wnętrza użyteczności publicznej

oraz

wnętrza prywatne

od ponad 10 lat. Stawiamy na jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowość. Tworzymy projekty z dbałością o każdy szczegół.

Więcej

MUM Studio Warszawa - Architektura i projektowanie wnętrz

Nie od dziś wiadomo, że przestrzenie zagospodarowane w przemyślany sposób, zgodnie ze swoim przeznaczeniem i trybem życia danej osoby dają spokój, dobrą energię i harmonię. Porządkują myśli i pozytywnie nastrajają każdego dnia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że jest to podstawa sprawnego funkcjonowania na co dzień zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Nasze studio wykona dla Ciebie projekty aranżacji wnętrz, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby i dostroją się do Twojego stylu życia.

Architekt i dekorator wnętrz z Warszawy

Nasze studio znajduje się w stolicy, ale przygotujemy projekty wnętrz dla Klientów z całego województwa mazowieckiego, a także z dalszych zakątków Polski. Nasi architekci to wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ich misją jest tworzenie unkcjonalnych aranżacji mieszkań, domów prywatnych, gabinetów stomatologicznych, przedszkoli czy butików. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli obiektów użyteczności publicznej.

Przykładowe projekty

Sala Zabaw Ranczo dzieciaka

Raciborów

2024

Przedszkole Świerkuś

Koniaków

2024

Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

Warszawa

2024

Mieszkanie Koneser Warszawa

Warszawa

2023

NEURO – gabinet neurologiczny w Warszawie

Warszawa

2023

Salon
Toruń dom jednorodzinny

Toruń

2021

Białystok – realizacja

Białystok

2022

Zachwycona – gabinet kosmetyczny w Piasecznie

Warszawa

2023

Białystok – dom jednorodzinny

Białystok

2020