Projektant dekorator architekt wnętrz Warszawa cena - MUM Studio
x x

O nas

team

Marta Drzymała

Założycielka

Absolwentka studiów magisterskich w ASP Warszawa na Wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła również studia podyplomowe w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, Design Management. Wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do projektowania pozwala realizować swoje pasje. Współpracuje z mediami jako ekspert w dziedzinach wnętrzarskich. Marzy o podróżach świata, prywatnie mama Oliwii i Dawida.

Działamy w małym zespole, który w projektach przekłada dużą uwagę na potrzeby klienta. Lata doświadczenia pozwalają nam na tworzenie wnętrz sztych na miarę naszych klientów. Dbamy o każdy szczegół, szlachetność materiałów oraz przede wszystkim funkcjonalność. Lata doświadczenia pozwalają nam na realizowanie wymagających projektów popartych wiedzą oraz wykształceniem. W naszych projektach łączymy różne obszary działania. Zapraszamy do współpracy.

Karolina Pięcek

Architekt Wnętrz

Kasia Jarosz

Architekt Wnętrz

Kasia, miłośniczka dobrego stylu i pięknego designu. Wierzy, że wszystko czym się otaczamy ma wpływ na nasze samopoczucie i warunkuje jakość życia. Interesuje się także modą, fotografia oraz malarstwem. Umiejętnie i z wyczuciem przemyca wszystkie swoje talenty podczas pracy nad wnętrzami. dzięki czemu każdy projekt jest wyjątkowy.

Kamil Zawisza

Architekt Wnętrz

Kamil to architekt z bogatym doświadczenie, przykładający uwagę do każdego detalu, funkcjonalności i aspektów technologicznych. Jego projekty są ponadczasowe i dopracowane. Prywatnie – miłośnik swojej buldożki Krysi.