Projekt gabinetu medycznego Warszawa - MUM Studio
x x

Gabinety

Projektowanie i aranżacja wnętrz użyteczności publicznej i gabinetów

Dla większości z nas wizyta u dentysty wiąże się z dużym stresem, ponieważ obawiamy się diagnozy i bólu towarzyszącego leczeniu zęba. Świdrujący dźwięk borowania, charakterystyczny zapach sterylności i laboratoryjne pomieszczenia także nie nastrajają pozytywnie. Ale wszystko zależy od kontekstu. Nasze realizacje są żywym przykładem na to, że aranżacja gabinetów stomatologicznych i lekarskich ma ogromne znaczenie. Nie raz i nie dwa udało nam się odczarować recepcje, poczekalnie i pokoje z fotelem. Przekonaj się sam, jak urządzenie powierzchni ma wpływ na atmosferę.

Architektura wnętrz gabinetów medycznych

Stres towarzyszy nam nie tylko przed wizytą u stomatologa. Sprawy związane ze stanem naszego zdrowia, kontakt fizyczny z lekarzem czy inwazyjne badania mogą powodować napięcie i lęk. I tutaj znowu pojawiają się nasi kreatywni architekci. Projektowanie wnętrz gabinetów medycznych pozwala stworzyć przytulny klimat, który przyniesie pacjentowi rozluźnienie.

Projektowanie i aranżacja wnętrz gabinetów stomatologicznych

Kto powiedział, że pomieszczenia stomatologiczne muszą być białe lub szare. Wzmaga to tylko dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem i powoduje stres u osoby siedzącej na fotelu. Nasi architekci z województwa mazowieckiego chcą w swoich projektach medycznych stworzyć aranżacje przypominające dom. Dlatego wybierają ciepłe kolory ścian, drewniane meble, stylowe oświetlenie i dodatki typowe dla prywatnych wnętrz.

Projektowanie gabinetów lekarskich – aranżacja architektów z Warszawy

Wizyta u większości lekarzy trochę trwa. Podczas leżenia na leżance czy fotelu stomatologicznym warto odwrócić uwagę pacjenta za pomocą stylowej aranżacji wnętrz. Dzięki temu badanie upłynie w przyjaznej i ciepłej atmosferze i najpewniej nie będzie to ostatnia wizyta medyczna.

Jako ludzie chcemy czuć się dobrze w każdym miejscu. Zadbaj o komfort swoich pacjentów i zamów u nas projekt gabinetu medycznego. Nasi architekci tworzą wyjątkowy klimat nie tylko na terenie Warszawy.