Projektowanie, projekt wnętrz mieszkań Warszawa - MUM Studio
x x

MUM studio Warszawa - projektowanie wnętrz mieszkań

Mieszkanie Koneser Warszawa

Warszawa

2023

Salon
Toruń dom jednorodzinny

Toruń

2021

Białystok – realizacja

Białystok

2022

Białystok – dom jednorodzinny

Białystok

2020

Białystok – projekt domu 340 m2

Białystok

2023

Mieszkanie z widokiem na Stegny II

Warszawa

2023

Alicja w Krainie Czarów

Warszawa

2019

Mieszkanie z widokiem na Stegny

Warszawa

2022

Nadmorski dom

Łeba

2022

Praga – kawalerka

Warszawa

2021

Warszawa – apartament Iwicka

Warszawa

2021

Warszawa – apartament Bemowo

Warszawa

2020

Kraków – dwupoziomowy apartament

Kraków

2021

Targówek trzypoziomowy apartament

Warszawa

2021

Walendia – dom pokazowy

Walendia

2020

Splace apartament

Warszawa

2018

Warszawa Forty Bema

Warszawa

2020

Hornówek – dom jednorodzinny

Hornówek

2021

Warszawa Filtry

Warszawa

2017

Kuchnia
Gdańsk

Gdańsk

2021

Salon
Kolejowa – 19 Dzielnica

Warszawa

2021

Kuchnia
Poznań mieszkanie studenta

Poznań

2021

Warszawa – Zielony Żoliborz

Warszawa

2015

Warszawa – mieszkanie studenta

Warszawa

2015

Warszawa – Banderii

Warszawa

2013

Po zakupie mieszkania lub domu chcemy, aby nasze cztery kąty były odzwierciedleniem marzeń o przytulnych, komfortowych wnętrzach. Podobnie kiedy mówimy lokalach, które planujemy gustownie zaaranżować pod prywatny wynajem. Indywidualne projekty wnętrz na zamówienie klienta są to nasza specjalność i pasja.

MUM studio - projektowanie wnętrz mieszkań Warszawa, zanim przystąpimy do ich przygotowania, swoją pracę planujemy i opieramy na dokładnym, merytorycznym wywiadzie z klientem. Chcemy poznać jego oczekiwania, potrzeby oraz dowiedzieć się, na jakich rozwiązaniach praktycznych najbardziej mu zależy. Ponadto ustalamy, który styl aranżacyjny najbardziej wpisuje się gust zleceniodawcy.

Kiedy realizujemy indywidualne projekt wnętrz mieszkania na zamówienie klienta, w ramach oferty indywidualnych projektów aranżacyjnych mieszkań i domów realizowanych na zamówienia klientów przygotujemy kilka układów funkcjonalnych do wyboru, do których wprowadzamy ewentualne zmiany.

Zależy nam na tym, aby zaproponowane pomysły satysfakcjonowały klienta i były zgodne z naszą najlepszą wiedzą i fachowym spojrzeniem.

Osobnym etapem jest ustalenie kwestii estetyki, materiałów wykończeniowych i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na całość inwestycji. Na podstawie finalnej koncepcji wykonujemy szczegółowe rysunki, gdzie zamieszczamy m.in. rozkład instalacji, układ podłóg oraz okładzin ściennych czy ustawienie mebli. Przedstawiamy również listę zakupową.

Oprócz tego, że opracowujemy projekty wnętrz mieszkań i domów według indywidualnego zamówienia klienta, oferujemy także nadzór autorski. Obejmuje on pomoc przy znalezieniu ekipy wykonawczej, ale także czuwanie nad tym, aby realizowane przez nią usługi były zgodne z wizją.

Mum Studio Warszawa - Projektowanie wnętrz mieszkań to sztuka łączenia funkcjonalności, estetyki i komfortu, aby stworzyć przestrzeń, która jest nie tylko piękna, ale także doskonale dopasowana do stylu życia jej mieszkańców. Ta dyscyplina wymaga nie tylko zmysłu artystycznego, ale także praktycznej wiedzy na temat ergonomii, oświetlenia, wyboru materiałów, a także zrozumienia najnowszych trendów w designie.

Każde mieszkanie jest inne i każdy projekt powinien uwzględniać jego specyfikę - od metrażu, przez układ pomieszczeń, po naturalne źródła światła. Ale najważniejsze w procesie projektowania są oczekiwania i potrzeby osób, które będą tam mieszkać. Ich gust, styl życia i codzienne nawyki powinny być główną inspiracją dla projektanta.

Projektowanie wnętrz mieszkań to nie tylko kwestia estetyki. To także optymalizacja przestrzeni, tak aby każdy metr kwadratowy był wykorzystany w najbardziej efektywny sposób. To uwzględnianie przechowywania, przepływu i funkcji różnych pomieszczeń.

Przy wyborze mebli, dodatków i kolorów, projektant wnętrz musi brać pod uwagę harmonię i spójność całego mieszkania. Ostateczny cel to stworzenie wnętrza, które nie tylko będzie wyglądało pięknie, ale także będzie miejscem, w którym jego mieszkańcy będą czuli się komfortowo i zrelaksowano.

Projektowanie wnętrz mieszkań w MUM Studio Warszawa to proces, który wymaga czasu, uwagi do detali i profesjonalnego podejścia. Ale nagrodą za te wysiłki jest przestrzeń, która staje się prawdziwym domem - miejscem, które odzwierciedla osobowość i styl życia swoich mieszkańców, a jednocześnie jest wygodne, funkcjonalne i piękne.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowe propozycji projektów i skorzystania z oferty współpracy z Mum Studio.